Startovní listina (dospělí)

závodnící označeni následovně: Odhlašený, se ze závodu odhlásili

Startovní poziceJménoPříjmeníRok narozeníMěsto
1.MartinErben1972Děčín
2.PavelInger1971Děčín
3.IvaDomecká1974Děčín
4.PetrŽižka1975Děčín
5.MiroslavPacovský1972Děčín
6.MartinZrust1971Janov
7.JanaOčkova1978janov
8.JanaKopecka1974Janov
9.Milan Kopecky1977Janov
10.Karolina Kopecka2002Janov
11.JanBicenc1967Děčín
12.JaroslavPros1977Děčín
13.JanaHrodková1981Děčín
14.MarcelKrnáč1983Děčín
15.FrantišekUhlíř1974Janov 55
16.Roman Široký1962Děčín Reality-Široký
17.JanPajer1971Děčín PAJERO
18.KarelKaras1970Děčín
19.MartinVacek1946Janov
20.JaroslavaVacková1951Janov
21.MilušeBuryšková1974Růžová
22.JaroslavaHlaváčková1962Kámen
23.MedardVacek2000Liberec
24.HeřmanVacek1994Liberec
25.JiříHájek1971CK 1967 Česká Kamenice, z.s.
26.MarekHammerle1974Decin
27.RomanJehlička 1978Děčín
28.LukašNetolicky1978Děčín
29.JiříDaněk1982Děčín
30.TomášProcházka1981Děčín
31.
32.PetrMališ1979Děčín
33.ZdenekMejzlik1979Děčín
34.JanBuchmann1980Děčín
35.PetrJuřička1975Děčín
36.HelenaPeroutková2000Hřensko
37.RadimVacek1991Decin
38.PetrŘezníček1983Děčín
39.PetrZedník1965Děčín
40.MarcelaLaskosova1969Janov DPS
41.PetrPrejza1968Decin
42.JiříSkobla2000Děčín - ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS
43.AntoninBrisko1946Janov DPS
44.David Bozseník1976Děčín
45.KarelMacán1965Ústí nad Labem
46.JiříBína1970Ústí nad Labem
47.JakubKoloc2000Ludvíkovice
48.KvětoslavaBartošová1965Děčín
49.EvaKunteová1968Janov
50.OlgaRážová1976Jílové
51.VáclavOtřísal1963Nový Bor
52.MilanKnický1979Děčín - MK CYKLO DĚČÍN
53.IvanaKopecká 1978Děčín MK -Cyklo Děčín
54.DanielNosek1978Děčín MK -Cyklo Děčín
55.ZdeněkMatoušek1959Janov
56.PavelMeisner1960Skalice u České Lípy
57.Tomᚊlechta1984
58.TomášKindelmann1998Děčín
59.IvanSalaba1962Děčín
60.MichalRosulek1968Děčín
61.DušanHubka1977Děčín
62.LubošBárta1993
63.JiříHasman1982Děčín
64.JanŠiller1972Benešov nad Ploučnicí
65.JanŠiller2000Benešov nad Ploučnicí
66.Marek Peterka1970Triade Decin
67.RomanRoudný1976Stružnice
68.MartinTrnka1970Ústí nad Labem
69.JarmilaVrtílková1958Rumburk
70.LadislavHoffman1962Teplice
71.JaromirMatejicek1974Decin
72.MiroslavLabo1954Rožany